O Nas

W malowniczo położonym Gospodarstwie Agroturystycznym ORLINEK w miejscowości Orle. Usytuowanym nad rzeką Redą, w pobliżu jeziora Orle w samym sercu Puszczy Darżlubskiej, wśród zielonych pól i lasów. Stanowi idealne miejsce na wypoczynek oraz naukę jazdy konnej pod pilnym okiem fachowych instruktorów.

Bardzo dobra lokalizacja Orlinka pozwala również na dzienne wycieczki do położonego w odległości 7 km Wejherowa – duchowej stolicy Kaszub. Dodatkową zaletą pobytu w Orlu jest dogodny dojazd do nadmorskich, zarówno pustych jak i pełnych życia plaż w: Lubiatowie, Kopalinie, Dębkach, Karwi, Władysławowie, Białogórze. Gospodarstwo znajduje się zaledwie 15 km od Zatoki Puckiej.

Pobyt w Orlinku to radość obcowania z naturą oraz zdrowie płynące z czystego klimatu otaczającej go Puszczy Darżlubskiej.

Zakup współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Celem operacji jest zwiększanie konkurencyjności przedsiębiorstwa WPPH „PAPA MiK” PRODUKCJA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH Krzysztof Paupa poprzez zakup sprzętu oraz zwiększenie zatrudnienia na potrzeby działalności agroturystycznej w miejscowości Orle w terminie do dnia złożenia wniosku o płatność. Głównym założeniem projektu jest wzrost atrakcyjności miejsca rekreacji i wypoczynku Gospodarstwa Agroturystycznego ORLINEK.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie.”
Reklama