Blog

Platforma Wibracyjna

Platforma wibracyjna to urządzenie zaprojektowane w celu zapewnienia kompleksowego zabiegu fitness z uzyskaniem maksymalnych efektów w minimalnym czasie. Za pomocą wibracji rozciąga mięśnie wywołując od 20 do 55 skurczów na minutę. Podczas treningu uaktywnia się od 95% do 97% włókien mięśniowych. Trening na platformie wibracyjnej angażuje do 60% więcej włókien mięśniowych niż tradycyjna gimnastyka czy … Czytaj dalej Platforma Wibracyjna

Drenaż limfatyczny + Sauna infrared

Głównym przeznaczeniem tego urządzenia jest wyszczuplenie sylwetki, stymulacja układu limfatycznego oraz żylnego, wspiera leczenie otyłości oraz nadwagi, oczyszcza organizm z toksyn. Wspomaga leczenie chorób neurologicznych(np. porażenie kończyn),leczenie obrzęków różnego rodzaju. Leczenie obrzęków  zwłaszcza u osób zmagających się z efektem „zmęczonych stóp”.

Łóżko rekondycyjne Multimaster

Działanie tego łóżka wspiera kondycje fizyczną oraz rehabilitacje. To urządzenie ćwiczy za człowieka. Łóżko Rekondycyjne szczególnie polecane osobą starszym, osobą po udarach, urazach , umożliwiając rehabilitacje ruchową, której podstawą są ćwiczenia bierne wspomagające leczenie różnych dysfunkcji narządu ruchu.

Rollmasaż

Rollmasaż wyposażony w podczerwień ,sprawia że działa on mocniej i precyzyjniej. Wśród wielu efektów jakich można się spodziewać po paru seansach są: zwalczanie cellulitu, ujędrnianie ciała ,likwidacja obrzęków, poprawa napięcia mięśniowego oraz uzyskanie zgrabnej sylwetki.

Łóżko magnetyczne

Wskazaniem do skorzystania z Magnetoterapii są: zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa oraz stawów, niebakteryjne stany zapalne narządu ruchu, bóle, odleżyny, stany pourazowe, stwardnienie rozsiane, zapalenie nerwu wzrokowego, choroby infekcyjne, rogówki, zaburzenie rytmu serca, nadwrażliwe jelito, osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca.

Lampa antydepresyjna

Najlepszy sposób na walkę z jesienno – zimową depresją! Światło lampy podobne jest do światła słonecznego. Terapia wspomaga walkę z : -brakiem motywacji do działania -apatią, poczuciem beznadziei -nadmierną sennością -kłopotami z koncentracją -wahaniami nastroju -smutkiem, lękiem, drażliwością

Lampa Q-light

Działanie  tego zabiegu jest uzależnione od barwy emitowanego przez nie światła. Koloroterapia  wspiera leczenie między innymi: stanów depresyjnych, trądziku, ran trudno gojących się minimum ran cukrzycowych, blizn, ,zmarszczek, przesuszonej skóry , leczy ból różnego rodzaju.

Vacu Well

To urządzenie jest połączeniem steppera  z podciśnieniem. Podciśnienie wywołane chodzeniem na stepperze , powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała od brzucha przez biodra i uda , dzięki czemu przemiana materii jest przyspieszona i  organizm w tych miejscach pozbywa się tkanki tłuszczowej. Następuje rozkład kwasów i redukcja tkanki tłuszczowej, a efekty utrzymują się przez parę miesięcy.

Kapsuła Floatingowa

*Kapsuła Floatingowa:W czasie seansu w tym urządzeniu doznajesz najgłębszego relaksu jaki możesz sobie wyobrazić, mięśnie oraz stawy rozluźniają się. Floating jest szczególnie polecany osobą po kontuzjach, sportowcom ,osobą kobietą w ciąży 2 trymestrze, ale i każdemu człowiekowi, chcącemu się zrelaksować po ciężkim dniu -odciąża kręgosłup, stawy, po paru seansach znikają bóle, człowiek staje się szczęśliwszy … Czytaj dalej Kapsuła Floatingowa

Lampa kolagenowa

Działanie tej lampy polega na naświetlaniu całego ciała, oczyszcza  skórę, tkanki podskórne z toksyn, w tym żelującej substancji w fałdach  pod skórą czyli cellulitu. Stymuluje produkcje kolagenu  odpowiadającego w naszym organizmie za piękną i jędrną skórę.

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.