Jazda Konna

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jazdy konnej – prowadzonej pod nadzorem doświadczonych instruktorów zarówno na świeżym powietrzu jak i pod krytą ujeżdżalnią.

Oferujemy naukę jazdy od podstaw, a także zachęcamy dłuższych stażem pasjonatów koni do własnych wycieczek po malowniczych terenach wokół Orla wyznaczonymi trasami konnymi.

Nasze konie są zawsze gotowe do współpracy z jeźdźcami oraz chętne na leśne wycieczki.

Zapraszamy także do skorzystania z niezapomnianej przejażdżki bryczką w okresie letnim, a zimową porą na śnieżne wojaże w kuligu.

W okolicy Orla znajdują się malownicze, dobrze oznakowane trasy konne. Nadleśnictwo Wejherowo posiada sieć tras konnych, które rozmieszczone są po terenach leśnych oraz poza nimi. Przemierzając trasy konne można zwiedzić całe nadleśnictwo.

Trasy w terenie są oznaczone czerwonymi podkowami namalowanymi na drzewach. Na skrzyżowaniach tras są ustawione drogowskazy z informacjami o kierunkach i odległościach do najbliższych leśnych stajni, miejscowości i innych tras konnych. Wjazdy na trasy znajdują się blisko stadnin i miejscowości, w których są konie.

Najczęściej odwiedzanym i godnym uwagi szlakiem przebiegającym przez okolice Orla jest:

  • Wejherowo – Orle – Rybno: długość 17,6 km – łatwy, piękny szlak skrajem „Puszczy Darżlubskiej”

Dla bardziej wytrwałych jeźdźców proponujemy udać się na całą trasę:

  • szlak konny Nadleśnictwa Wejherowo o długości około 90 km wraz z 3 stajniami leśnymi: w Starzynie, Sobieńczycach oraz nad Jeziorem Dobrym oraz padokami dla koni.

CENNIK JAZD KONNYCH

Oprowadzanie (15 min) 20 zł.
Jazda na lonży z Instruktorem (30 min) 40 zł.
Jazda z Instruktorem (45 min ) 45 zł.
Jazda z Instruktorem ( 1h) 55 zł
Teren z Instruktorem ( 1,5 h) 70 zł.
Jazda bryczką 60 zł

Kontakt Hanna Paupa

Telefon kom.: 607 37 36 77
E-mail: haniapapa@gmail.com
paupa.bartosz@gmail.com

Reklama